Спорт
Опитування
Как вы считаете, можно ли быть патриотом Украины и говорить на русском языке?

Нужен ли референдум по изменениям в Конституцию?

На каком языке должно проходить обучение в школах Украины?

Кто виноват в том, что дороги в Украине стали хуже?

Ви готові захищати Україну зі зброєю у руках?

Как по-Вашему должны быть олигархи в правительстве

Кто на сайті?
Авторизация

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

 

Активное изображение

 
Активное изображение
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.03.2007

Давав колись хабар?

 Може брав? Не знаю. Але, ти точно чув про хабарництво!За результатами загальнонаціонального опитування з оцінки стану корупції в Україні проводилось в лютому-березні 2007 року Київським міжнародним інститутом соціології у  співпраці із проектом «Гідна Україна» 77,3% населення України і 83,8% жителів Дніпропетровської області сприймають корупцію як проблему, рівень поширеності якої з 2004 року не змінився, а навіть зріс. 54,6 % населення Дніпропетровської області виправдовує корупцію: 8,4% - завжди, 46,2% - іноді.

 «НЕ ДАЙ СЕБЕ ОШУКАТИ!» 

До цього закликає Дніпропетровська молодіжна громадська організація „Фундація Регіональних Ініціатив”. У лютому – березні поточного року її активісти проводять інформаційну кампанію під такою назвою. Мета заходу ­- привернути увагу до проблеми корупції в нашій державі й викрити негативні риси корупціонера.  «Відкрий очі»! Твоє місто заполонила безліч огидних пацюків, що крадуть у своїх, ховрахів-товстосумів, свиней-ненажер, комарів-кровопивць! Ні, вони не втекли з зоопарку, чи спеціальних розплідників.  Це ми їх вигодували! Ми зростили! Ми дозволили жити поруч!

За рік на хабарі українці витрачаю близько 3 мільярдів доларів

Так, за нашої мовчазної згоди бюрократи продовжують багатіти, а держава біднішати. Не лякайся - разом ми їх подужаємо! Головне, не мовчи! Якщо маєш що сказати, пиши нам на електронну адресу fri.dnipro@ua.fm або завітай на наш сайт www.gorsovet.dp.ua  Тож, коли наступного разу тобі спаде на думку вирішити проблему «легшим» способом, подумай, чи так вже потрібні чиновнику твої гроші, чи може

ВЖЕ ДОСИТЬ?!!  

Прес-служба ДМГО ФРІ

 

 
< Попередня
 
Активное изображение
 
Пример изображения
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 

 Активное изображение

 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Новини
Популярне
 


Дизайн сайта http://www.web-apelsin.dp.ua