Спорт
Опитування
Как вы считаете, можно ли быть патриотом Украины и говорить на русском языке?

Нужен ли референдум по изменениям в Конституцию?

На каком языке должно проходить обучение в школах Украины?

Кто виноват в том, что дороги в Украине стали хуже?

Ви готові захищати Україну зі зброєю у руках?

Как по-Вашему должны быть олигархи в правительстве

Кто на сайті?
Авторизация

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

 

Активное изображение

 
Активное изображение
 
25.01.2008

Депутатські діяння 

Чому ти дивишся на соломинку в очах свого брата,а у власному окові деревини не помічаєш? (від Матфея гл.7, ст. 3,4)

    Протягом останнього десятиліття керівництво ВАТ „Дніпрошина”, яку очолює депутат міської ради від Блоку Юлії Тимошенко Віталій Вербас, бесплатно організовує гарячі бані... для мешканців ж/м Краснопілля.  

    Сама по собі проблема неспроможності відремонтувати власну систему відведення гарячої води була б не варта уваги, якби труби даної системи не пролягали вздовж автомобільної об’їзної дороги Київ – Сімферополь, що на ж/м Краснопілля.   Активное изображение
    Незручності, яких завдає підприємство недбалим ставленням до мешканців селища, а особливо до водіїв маршрутних таксі та вантажного транспорту, на жаль, полягають не лише в псуванні асфальтного покриття, яке ремонтується за кошт місцевого бюджету й вкрай рідко, але й у створенні причин ДТП на цій круто схильній ділянці дороги. Так лише за останні два тижні безперервного потоку (у січні поточного року) тут відбулось три аварії. На щастя, жертвами стали лише автомобілі.
    Проте, сам директор заводу, депутат міської ради дає прес-конференції у Києві на тему: "У Дніпропетровську розбазарено 300 гектарів дефіцитної міської землі», місяць тому. Депутат навіть вирушив до самої столиці, щоб розповісти про своє „надзвичайне піклування проблемами мешканців Дніпропетровська”.
    Біблійна й народність мудрість говорять, що перш ніж вимагати від когось справедливості, необхідно самому її творити. Адже, мешканці селища Краснопілля теж виборці, достойні поваги й турботу з бок тих, за кого віддали свої голоси. Чи депутат міської ради від БЮТ Віталій Вербас вважає інакше? 

    Прес-служба ДМГО „Позиція” 

 
< Попередня   Наступна >
 
Активное изображение
 
Пример изображения
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 

 Активное изображение

 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Новини
Популярне
 


Дизайн сайта http://www.web-apelsin.dp.ua