Спорт
Опитування
Как вы считаете, можно ли быть патриотом Украины и говорить на русском языке?

Нужен ли референдум по изменениям в Конституцию?

На каком языке должно проходить обучение в школах Украины?

Кто виноват в том, что дороги в Украине стали хуже?

Ви готові захищати Україну зі зброєю у руках?

Как по-Вашему должны быть олигархи в правительстве

Кто на сайті?
Авторизация

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

 

Активное изображение

 
Активное изображение
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.02.2008

Подарунок Дніпропетровському історичному музею ім.Д.І.Яворницького

Фонд Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького отримав серію картин художника Федора Клименка "Жнива скорботи", присвячену жертвам голодомору 1932-1933 років.

Серед численних гостей та журналістів відбулося підписання акту передачі колекції на зберігання музею. До цього витвори митця побували в Українському домі Києва, де зайняли центральне місце на всеукраїнській виставці. Заступник голови облдержадміністрації Євген Бородін подякував художнику за те, що геніальні творіння стануть музейними речами.
"Цю виставку я хочу подарувати народові України", - такими словами почав промову Заслужений художник України. Під впливом жахливих подій, пережитих голодного 1947 року, Федір Клименко створив живописну та графічну серію робіт, присвячених жертвам голодомору. Вертикальні живописні полотна витримані в одному композиційному ключі. Картини воістину наповнені трагедії. На запитання, що було метою їх написання, художник відповів: „Відтворити обстановку, яка була у той час, показати долю селянства”.
Хвилиною мовчання та піснею "Свічка" Оксани Білозір запрошені вшанували пам’ять загиблих жертв голодомору. Під час церемонії Євген Бородін зазначив, що у листопаді 2008 року планується відкриття меморіального комплексу жертвам голодомору на 9-ому кілометрі Запорізького шосе Дніпропетровської області.
Сьогодні вчені називають жахливі цифри загиблих – від 1 до 15 мільйонів. Більшість з них не залишили нам навіть своїх імен, але пам’ять про них живе в картинах нашого земляка, художника Федора Клименка.

http://www.adm.dp.ua

 
< Попередня
 
Активное изображение
 
Пример изображения
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 

 Активное изображение

 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Новини
Популярне
 


Дизайн сайта http://www.web-apelsin.dp.ua