Спорт
Опитування
На каком языке должно проходить обучение в школах Украины?

Кто виноват в том, что дороги в Украине стали хуже?

Ви готові захищати Україну зі зброєю у руках?

Как по-Вашему должны быть олигархи в правительстве

Кто на сайті?
Авторизация

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

 

Активное изображение

 
Активное изображение
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.02.2008

Лист-звернення ДМГО "Позиція" до Президента України з вирішення ситуації, що склалась навколо МКП "Міськводоканал"

Президенту України

Ющенку В.А.

 Звернення

Шановний  Вікторе Андрійовичу!

 Звертаємось до Вас як до гаранта Конституції України, згідно з якою наша країна є  суверенна  і незалежна,  демократична, соціальна, правова держава.

 Звертаємось до Вас та до керівників всіх гілок влади за проханнями й листами членів та прихильників нашої організації з вимогою: з’ясувати й вирішити ситуацію навколо міського комунального підприємства „Дніпроводоканал” на користь громади міста Дніпропетровська – а це більше 1 000 000 громадян. Згідно з рішенням Господарського суду Дніпропетровської області підприємство має сплатити КП „Облводоканал” 243 123 666 грн. за нездійснення перерахунків за отриману воду за 2001-2007 рр. Таке рішення на думку місцевої громадськості є абсурдним, не говорячи про те, що в цей період МКП „Дніпроводоканал” знаходилося в складі КП „Облводоканал”. Подібна ситуація говорить про чиїсь наміри забрати у громадян потенційно прибуткове підприємство, яке є монополістом на ринку водопостачання. Погрози відключити місту воду за „борги” лунають вже кілька років, що призводить до паніки серед населення. Наразі перед мешканцями міста виникла чергова загроза залишитись без подачі питної води. Так, на деяких мікрорайонах – Лівобережний, Тополя, вул. Робоча, вул. Героїв Сталінграда та інші відключають насоси й вода в повному обсязі з 23.02.2008 не надходить, особливо це стосується багатоповерхівок.

 Просимо втрутитись у вирішення даної проблеми: створити спеціальну слідчу комісію щодо збереження КП „Дніпроміськводоканал” як комунального підприємства, покарати керівників за бездіяльність й інших посадових осів, зацікавлених у визнанні підприємства банкрутом, та забезпечити призначення на керівні посади даного КП добропорядних господарників.

  Також просимо забезпечити право споживачів, що регулярно й вчасно оплачують послуги водопостачання, на безперебійне й якісне забезпечення життєво необхідним природним ресурсом – питною водою.

 Сподіваємося, що право керувати країною, отримане на демократичних виборах, ви зможете використати  для вирішення проблем на користь України.

 

 
Наступна >
 
Активное изображение
 
Пример изображения
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 

 Активное изображение

 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Новини
Популярне
 


Дизайн сайта http://www.web-apelsin.dp.ua