Спорт
Опитування
На каком языке должно проходить обучение в школах Украины?

Кто виноват в том, что дороги в Украине стали хуже?

Ви готові захищати Україну зі зброєю у руках?

Как по-Вашему должны быть олигархи в правительстве

Кто на сайті?
Авторизация

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

 

Активное изображение

 
Активное изображение
 
Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.03.2008

Активное изображениеДопомога при народженні дитини

Допомога при народженні дитини, яка народилася після 31 грудня 2007 р., надається у розмірі 12 240 гривень — на першу дитину, 25 000 гривень — на другу дитину, 50 000 гривень — на третю і наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в сумі 4 800 гривень, другої дитини — 4 840 гривень, третьої та наступної дитини — 5 000 гривень.

Решта  суми  на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців (по 620 гривень  щомісяця),  на  другу  дитину  —  24  місяців (по 840 гривень щомісяця, на  третю  і  наступну  дитину  —  36  місяців (по 1250 гривень щомісяця) рівними частинами.

Розмір  та  строк  виплати  допомоги,  яка  призначається  одному з батьків дитини, визначається  з  урахуванням  кількості  дітей,  які до народження дитини перебували на утриманні особи, якій призначається допомога.

Якщо  дитина  народжується  у  сім'ї,  в  якій  немає  дітей,  допомога при народженні буде призначена в розмірі 12 240 гривень.

Якщо дитина народжується у сім'ї, в якій вже є одна старша дитина (рідна чи усиновлена), допомога буде призначена в розмірі   25 000 гривень.

У  випадку  коли у жінки померла перша дитина, а народжується друга, розмір допомоги при народженні складе 25 000 гривень.

Якщо жінка, перебуваючи у другому шлюбі, народжує дитину, яка у цьому шлюбі є  першою,  але в цій сім'ї виховуються двоє старших рідних дітей чоловіка, допомога буде призначена в розмірі 50 000 гривень, як на третю дитину.

Якщо жінка, яка народжує третю дитину, перших двох передала на виховання до дитячого  будинку,  допомога при народженні дитини буде надана в розмірі 12 240 гривень, як на першу дитину.

Коли  дитина  народжується  у  матері, у якої, крім неї, є повнолітня дочка (син),  яка проживає окремо (або разом з матір’ю), допомога буде призначена як на другу дитину в розмірі 25 000 гривень.

У  разі народження двійні або більшої кількості дітей допомога виплачується на кожну дитину, при цьому кожна дитина з їх числа вважається наступною.

Якщо  в  сім'ї,  у  якої  немає  дітей,  народжується двійня, допомога буде призначена  на  одну  дитину  в  розмірі  12 240 гривень, на другу – 25 000 гривень.

Коли  двійня народилася в сім'ї, в якій вже виховується двоє старших дітей, допомога  надається  на  кожну  дитину  з числа народжених в розмірі 50 000 гривень.

Допомога  при народженні дитини призначається усиновителю, опікуну на кожну усиновлену (взяту під опіку) дитину у розмірі, установленому при народженні першої дитини.

Якщо  допомога  при  народженні  дитини  вже  була  призначена  до  моменту встановлення  опіки,  усиновлення,  виплата  допомоги  опікуну, усиновителю продовжується у такому самому розмірі.

Для  призначення допомоги при народженні дитини органу праці та соціального захисту  населення  за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:

1) заява одного з батьків (усиновителя, опікуна);

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) оригінал довідки, виданої державним органом реєстрації актів цивільного стану для призначення допомоги при народженні дитини.

Особи,  які  звертаються  за  призначенням  допомоги  при народженні другої дитини  або наступних дітей, подають також довідку про склад сім’ї та копію свідоцтва  про  народження  кожної  дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги.

Усиновителі  та  опікуни подають, крім зазначених документів, копію рішення про усиновлення чи встановлення опіки.

Допомога при народженні дитини призначається за умови, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше ніж через дванадцять календарних місяців з дня  народження  дитини, а у разі усиновлення дитини віком до одного року - не пізніше ніж через дванадцять календарних місяців з дня набрання чинності рішенням суду про усиновлення.

  
                                 Головне управління праці та соціального  
                                захисту населення облдержадміністрації
 
< Попередня   Наступна >
 
Активное изображение
 
Пример изображения
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 

 Активное изображение

 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Новини
Популярне
 


Дизайн сайта http://www.web-apelsin.dp.ua