Спорт
Опитування
Нужен ли референдум по изменениям в Конституцию?

На каком языке должно проходить обучение в школах Украины?

Кто виноват в том, что дороги в Украине стали хуже?

Після приєднання Крима до Росії, Як мае тепер діяти Україна?

Ви готові захищати Україну зі зброєю у руках?

Как по-Вашему должны быть олигархи в правительстве

Будут ли выполняться Минские договоренности?

Кто на сайті?
Авторизация

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

 

Активное изображение

 
Активное изображение
 
11.04.2008

                            СТАН КОРУПЦІЇ В СИСТЕМІ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Активное изображение

    10 квітня в Дніпропетровську відбулась прес-конференція менеджеру з досліджень та моніторингу проекту «Гідна Україна» Світлани ГОРНОЇ, яка презентувала результати загальноукраїнського опитування на тему виявлення рівня корупції в системі вищої освіти України. Читати далі...

 
31.03.2008

Лист-відповідь Кабінета Міністрів України на звернення щодо вирішення ситуації, що склалась навколо КП Міськводоканал...

 
31.03.2008

У м. Дніпропетровську діють тарифи,
розраховані по кожному будинку окремо

    У м. Дніпропетровську з 01.01.2008 р. діють тарифи, розраховані по кожному будинку окремо та затверджені рішенням виконкому міської ради від 20.11.07 № 3763 «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлово-експлуатаційних підприємств комунальної власності територіальної громади м. Дніпропетровська, підпорядкованих управлінню житлового господарства міської ради».

Детальніше...
 
27.03.2008

Перелік житлово-експлуатаційних підприємств м. Дніпропетровська

Детальніше...
 
25.03.2008

В Днепропетровске студенты неожиданно разбогатели 

    В днепропетровских вузах, колледжах, техникумах и профтехучилищах внедрилась порочная практика зарабатывания дополнительных средств на своих студентах. Как сообщили в пресс-службе областной прокуратуры, проверка местных высших учебных заведений показала, что таким образом мимо студенческих карманов проходили миллионы гривен.

Детальніше...
 
25.03.2008

До 2010 року в Дніпропетровську буде побудований автоматизований
сортувальний центр УДППЗ «Укрпошта»

    В   Дніпропетровську   до   2010  року  буде  побудований  автоматизований сортувальний центр УДППЗ «Укрпошта», який обслуговуватиме Дніпропетровську, Запорізьку,  Донецьку,  Луганську, Харківську, Полтавську та Кіровоградську області. 

Детальніше...
 
24.03.2008

 Сучасні вікна всім школам-інтернатам та дитячим будинкам 
Дніпропетровської областіАктивное изображение

Голова  облдержадміністрації  Віктор  Бондар  в  числі  пріоритетів доручив   забезпечити відповідним управлінням до кінця року 100% замінити застарілі   вікна   на   енергозберігаючі  металопластикові  в  усіх  спеціалізованих  школах-інтернатах   та  дитячих  будинках  обласного  підпорядкування до кінця 2008 року. З обласного бюджету для цього виділено майже 21,7 млн. грн.
       

Детальніше...
 
20.03.2008
 Педагогический семинар Ш.А. Амонашвили в Днепропетровске

Активное изображениеВ Днепропетровске с 29 марта по 2 апреля 2008 г. в помещении Национального центра аэрокосмического образования молодёжи им. А.М. Макарова, по адресу: пр. Гагарина, 26 (ост. «Телевизионная») будет проходить педагогический семинар.

Детальніше...
 
20.03.2008

Щодо якості дорожнього покриття,

виконаного 2007 року у м.Дніпропетровську

 

Шановні мешканці! Якщо у Вас є пропозиції або зауваження щодо якості дорожнього покриття, виконаного минулого року, Ви можете надіслати нам фотографії або написати свої коментарі на електронну адресу чи гостьову книгу. Ваші думки будуть представлені до виконавчого комітету міської ради, зокрема до управління комунального господарства нашого міста. Ось таку відповідь ми отримали з управління комунального господарства міста про якість дорожнього покриття на відремонтованих минулого року вулицях, зокрема по вул. Потічній та Новошкільній:

Детальніше...
 
18.03.2008

Прокуратура спрямувала припис керівництву «Дніпроводоканалу»

Прокуратура Дніпропетровської області спрямувала припис керівництву МКВП «Дніпроводоканал», яким підприємство зобов’язано припинити видачу юридичним та фізичним особам технічних умов на скидання стічних вод. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили в прес-службі Прокуратури Дніпропетровської області.

Детальніше...
 
17.03.2008

Активное изображение


План проведення науково-методичних та науково-практичних конференцій та семінарів на базі Дніпропетровського національного університету у 2008 році присвячених 90-річчю Дніпропетровського національного університету

 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 Наступна > Кінець >>

 
Активное изображение
 
Пример изображения
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 

 Активное изображение

 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Новини
Популярне
 


Дизайн сайта http://www.web-apelsin.dp.ua