Спорт
Опитування
Как вы считаете, можно ли быть патриотом Украины и говорить на русском языке?

Нужен ли референдум по изменениям в Конституцию?

На каком языке должно проходить обучение в школах Украины?

Кто виноват в том, что дороги в Украине стали хуже?

Ви готові захищати Україну зі зброєю у руках?

Как по-Вашему должны быть олигархи в правительстве

Кто на сайті?
Авторизация

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

 

 

Активное изображение

 
Активное изображение
 
25.03.2008

До 2010 року в Дніпропетровську буде побудований автоматизований
сортувальний центр УДППЗ «Укрпошта»

    В   Дніпропетровську   до   2010  року  буде  побудований  автоматизований сортувальний центр УДППЗ «Укрпошта», який обслуговуватиме Дніпропетровську, Запорізьку,  Донецьку,  Луганську, Харківську, Полтавську та Кіровоградську області. 

Детальніше...
 
24.03.2008

 Сучасні вікна всім школам-інтернатам та дитячим будинкам 
Дніпропетровської областіАктивное изображение

Голова  облдержадміністрації  Віктор  Бондар  в  числі  пріоритетів доручив   забезпечити відповідним управлінням до кінця року 100% замінити застарілі   вікна   на   енергозберігаючі  металопластикові  в  усіх  спеціалізованих  школах-інтернатах   та  дитячих  будинках  обласного  підпорядкування до кінця 2008 року. З обласного бюджету для цього виділено майже 21,7 млн. грн.
       

Детальніше...
 
20.03.2008
 Педагогический семинар Ш.А. Амонашвили в Днепропетровске

Активное изображениеВ Днепропетровске с 29 марта по 2 апреля 2008 г. в помещении Национального центра аэрокосмического образования молодёжи им. А.М. Макарова, по адресу: пр. Гагарина, 26 (ост. «Телевизионная») будет проходить педагогический семинар.

Детальніше...
 
20.03.2008

Щодо якості дорожнього покриття,

виконаного 2007 року у м.Дніпропетровську

 

Шановні мешканці! Якщо у Вас є пропозиції або зауваження щодо якості дорожнього покриття, виконаного минулого року, Ви можете надіслати нам фотографії або написати свої коментарі на електронну адресу чи гостьову книгу. Ваші думки будуть представлені до виконавчого комітету міської ради, зокрема до управління комунального господарства нашого міста. Ось таку відповідь ми отримали з управління комунального господарства міста про якість дорожнього покриття на відремонтованих минулого року вулицях, зокрема по вул. Потічній та Новошкільній:

Детальніше...
 
18.03.2008

Прокуратура спрямувала припис керівництву «Дніпроводоканалу»

Прокуратура Дніпропетровської області спрямувала припис керівництву МКВП «Дніпроводоканал», яким підприємство зобов’язано припинити видачу юридичним та фізичним особам технічних умов на скидання стічних вод. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили в прес-службі Прокуратури Дніпропетровської області.

Детальніше...
 
17.03.2008

Активное изображение


План проведення науково-методичних та науково-практичних конференцій та семінарів на базі Дніпропетровського національного університету у 2008 році присвячених 90-річчю Дніпропетровського національного університету

 
17.03.2008

 Очікується тіньова приватизація "Міськводоканалу"

 

У четвер 13 березня координатор Громадянського Активу Дніпра Андрій Денисенко та голова Асоціації власників житла „ Наш дім " Павло Хобот провели прес-конференцію щодо ситуації, що склалася з водопостачанням міста

 

Активное изображение

           На початку заходу виступаючі констатували, що як стало відомо ще на позачерговій сесії міської ради 26 лютого, за рішенням господарчого суду (яке поки не вступило в силу внаслідок подачі апеляційної скарги) борг КП „Дніпроводоканал" за покупну воду перед КП „Облводоканал", що знаходиться в стадії ліквідації, становить 243 млн. 123 тис. грн., хоча за інформацією першого заступника міського голови А.Крупського борг складає 66 млн. грн.

Детальніше...
 
15.03.2008

Незалежне зовнішнє оцінювання випускників навчальних закладів міста

За інформацією управління освіти та науки міської ради 6 260 випускників навчальних закладів м. Дніпропетровська візьмуть участь у пробному тестуванні, яке буде проводитися на базі опірних шкіл міста (пунктів тестування). Пункти пробного тестування створені на базі таких навчальних закладів міста:

Детальніше...
 
11.03.2008

Активное изображениеДопомога при народженні дитини

Допомога при народженні дитини, яка народилася після 31 грудня 2007 р., надається у розмірі 12 240 гривень — на першу дитину, 25 000 гривень — на другу дитину, 50 000 гривень — на третю і наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в сумі 4 800 гривень, другої дитини — 4 840 гривень, третьої та наступної дитини — 5 000 гривень.

Детальніше...
 
28.02.2008

          Громадські слухання - здійснення мрій забудовників 

Активное изображениеРішення всіх громадських слухань, згідно із статтею 20 статуту міста Дніпропетровська, мають бути враховані при прийнятті рішення міською владою. Але це не означає, що якщо слухання сказали «ні», то рада або виконком  мають підтримати це рішення і не дадуть дозволу на впровадження якогось рішення або, наприклад, на будівництво супермаркету.

Детальніше...
 
28.02.2008

МОЖНО ЛИ БЫТЬ ЖУРНАЛИСТУ ОБЪЕКТИВНЫМ?

Вы, конечно, воскликните: «А как же?!! Ведь…» и далее по тексту.

Сегодня я понял, что заблуждался – журналисты не могут быть объективными в своих комментариях. И никто не имеет права нас осуждать. А, встретив любого из моих коллег, заявляющего о якобы непредвзятом взгляде на события, дайте ему пощечину без всяких угрызений совести!!! Почему? Поясняю.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Наступна > Кінець >>

 
Активное изображение
 
Пример изображения
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 

 Активное изображение

 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Активное изображение
 
Новини
Популярне
 


Дизайн сайта http://www.web-apelsin.dp.ua